DovizBulteni.comgündeme damgasını vuran en güncel ve son dakika gelişmelerini anında okuyucuları ile paylaşmayı hedef edinmiş bir dijital haber yayın kuruluşunun temel ögelerinden biridir.

DovizBulteni.com ile Ekonomi, Piyasa, Politika, Teknoloji, Döviz ve daha fazlası kapsamında gündeme dair en son gelişmeleri takip edin ve Paranıza Yön Verin…

 

Projelerimiz:

  • GundemBulteni.com
  • DovizBulteni.com
  • SinemaBulteni.com
  • GundeminRotasi.com
  • ParaninRotasi.com
  • PiyasaEndeksi.com

 

Risk Açıklaması:

DövizBülteni (www.DovizBulteni.com) bu sitede yer alan bilgi, tablo ve site genelinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata veya eksiklikten, ve/ya sitedeki herhangi bir bilginin kullanılması sonucunda katılımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin/kurumların uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir/tutulamaz.

DövizBülteni (www.DovizBulteni.com) sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden DövizBülteni (www.DovizBulteni.com) buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.

DövizBülteni (www.DovizBulteni.com) reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

 

DovizBulteni.com - Piyasalar - Piyasa güne artı rezervle başladı 25 Şubat 2019
Posted in Piyasalar

Piyasa güne artı rezervle başladı – 25 Şubat 2019

Haberin Devamı
DovizBulteni.com - Çin, İran'dan ithalat yapanlar için özel kredi kanalı kuracak
Posted in Ekonomi

Çin, İran’dan ithalat yapanlar için özel kredi kanalı kuracak

Haberin Devamı
DovizBulteni.com - Gündem, Ekonomi, Piyasa, Politika, Döviz - Güney Kore Başkanı Moon Jae- Ekonomi politikaları doğru yolda ilerliyor
Posted in Ekonomi

Güney Kore Başkanı Moon Jae-in: Ekonomi politikaları doğru yolda ilerliyor

Haberin Devamı
DovizBulteni.com - Piyasalar - Piyasa haftanın son işlem gününe güne artı rezervle başladı - 8 Mart 2019
Posted in Piyasalar

Piyasa haftanın son işlem gününe güne artı rezervle başladı – 8 Mart 2019

Haberin Devamı
DovizBulteni.com - Piyasalar - TCMB döviz kurları - 21 Ocak 2019, 15-30
Posted in Döviz

TCMB döviz kurları – 21 Ocak 2019, 15:30

Haberin Devamı